Kaisan yleisen sarjan RG10 (Johacon Open), Hyvinkää 17.-18.02.2024

Karan mestaruussarjan osakilpailu RG7, Tampere 24.-25.02.2024

Joukkue-SM, yleinen sarja (8-, 9- ja 10-pallo), Hyvinkää 24.-25.02.2024

-Ahola JarnoEBKKirkkonummi
Gustafsson JesseEBKEspoo
Pekkarinen JuhaEBKEspoo
Särkisilta JesseEBKEspoo

Seniorien 8-pallon SM-kilpailut, MN45-sarja, Vantaa 02.-03.03.2024

Seniorien 8-pallon SM-kilpailut, MN55-sarja, Vaasa 02.-03.03.2024

Juniorien 8-pallon SM-kilpailut, MN18-sarja, Lappeenranta 03.03.2024

Seniorien 8-pallon SM-kilpailut, MN65-sarja, Vaasa 03.03.2024

Naisten sarjan osakilpailu RG3 (8-pallo), Jyväskylä 09.-10.03.2024

Nevskaja Open 2024 / The Finnish Master Series RG7 (Nevskaja), Helsinki 09.-10.03.2024

Snookerin mestaruussarjan osakilpailu RG6, Helsinki 24.-25.02.2024

-Niva HeikkiEBKVantaa

Naisten B-mestaruuskilpailut (9-pallo), Vantaa 17.02.2024

Juniorien MN18-sarjan kilpailu #4 (9-pallo), Hyvinkää 11.02.2024

Seniorien MN65-sarjan osakilpailu RG4 (straight pool), Lahti 11.02.2024

7.Pesäkivi PekkaEBKEspoo
9.Kankkunen LauriEBKEspoo
13.Ruuska MarkkuEBKEspoo

Snookerin divisioonan osakilpailu RG6, Helsinki 10.-11.02.2024

33.Paajanen MikkoEBKEspoo

Seniorien MN45-sarjan osakilpailu RG4 (straight pool), Hyvinkää 10.02.2024

-Granström TedEBKRaasepori

Seniorien MN55-sarjan osakilpailu RG4 (straight pool), Lahti 10.02.2024

9.Alho JanneEBKHelsinki
-Granström TedEBKRaasepori

The Finnish Master Series RG6 (Amerikanka), Helsinki 04.02.2024

Finnish Pool Tourin osakilpailu RG3 (straight pool), Jyväskylä 03.-04.02.2024

17.Gustafsson JesseEBKEspoo
17.Matikainen CasperEBKEspoo
17.Pekkarinen JuhaEBKEspoo
25.Särkisilta JesseEBKEspoo

1. divisioonan osakilpailu RG5 (straight pool), Riihimäki 03.-04.02.2024

5.Ahvonen PetriEBKHelsinki
5.Kauppinen MikkoEBKVantaa
33.Montonen TimoEBKEspoo

2. divisioonan osakilpailu RG5-1 (9-pallo), Tuusula 03.02.2024

9.Alho JanneEBKHelsinki
9.Peltonen TommiEBKEspoo
17.Räisänen PekkaEBKEspoo

2. divisioonan osakilpailu RG5-2 (9-pallo), Kotka 03.02.2024

Haastajasarjan osakilpailu RG6-1 (8-pallo), Lappeenranta 03.02.2024

-Granström TedEBKRaasepori

Haastajasarjan osakilpailu RG6-2 (8-pallo), Hyvinkää 03.02.2024

-Granström TedEBKRaasepori

The Finnish Master Series RG5 (Nevskaja), Helsinki 03.02.2024

2.Asp NiklasEBKEspoo

Naisten 10-pallon SM-kilpailut, Helsinki 27.-28.01.2024

Kaisan yleisen sarjan RG9 (Saimaa Turnaus), Lappeenranta 27.-28.01.2024

Karan mestaruussarjan osakilpailu RG6, Espoo/Helsinki 27.01.2024

2.Ahola JarnoEBK0,5236

Juniorien 10-pallon SM-kilpailut, MN18-sarja, Tuusula 21.01.2024

Seniorien 10-pallon SM-kilpailut, MN65-sarja, Lahti 21.01.2024

5.Kankkunen LauriEBKEspoo
9.Pesäkivi PekkaEBKEspoo
17.Ruuska MarkkuEBKEspoo

Kaisan yleisen sarjan RG8 (J. Wessmanin 40. muistokilpailu), Helsinki 20.-21.01.2024

2.Ahola JarnoEBK8 / 596
33.Wongwai UlaipornEBK1 / 82
34.Asp KajEBK1 / 77
40.Ahola RistoEBK0 / 58

Snookerin divisioonan osakilpailu RG5, Nokia 20.-21.01.2024

17.Paajanen MikkoEBKEspoo

Seniorien 10-pallon SM-kilpailut, MN45-sarja, Tuusula 20.01.2024

9.Kalela EsaEBKEspoo
17.Lohikoski AnttiEBKEspoo

Seniorien 10-pallon SM-kilpailut, MN55-sarja, Lahti 20.01.2024

3.Kilpivaara PasiEBKVantaa
9.Alho JanneEBKHelsinki

10-pallon SM-kilpailut, yleinen sarja, Tuusula/Vantaa 13.-14.01.2024

5.Särkisilta JesseEBKEspoo
17.Ahola JarnoEBKKirkkonummi
17.Gustafsson JesseEBKEspoo
33.Pekkarinen JuhaEBKEspoo
65.Ahvonen PetriEBKHelsinki
65.Peltonen TommiEBKEspoo
65.Räisänen PekkaEBKEspoo
97.Kauppinen MikkoEBKVantaa
-Ronkainen TuomasEBKEspoo

Snookerin mestaruussarjan osakilpailu RG5, Oulu 13.-14.01.2024

Karan mestaruussarjan osakilpailu RG5, Turku 13.-14.01.2024

-Ahola JarnoEBK--

Seniorien MN60 kaisan RG4 (Kuusaa Open), Kuusankoski 13.01.2024

18.Träff TuomoEBK1 / 117
25.Ahola RistoEBK0 / 60
30.Lahdensuu JoukoEBK0 / 33

1. divisioonan osakilpailu RG4 (8-pallo), Vantaa 06.-07.01.2024

3.Ahvonen PetriEBKHelsinki
5.Kauppinen MikkoEBKVantaa
25.Montonen TimoEBKEspoo
33.Lohikoski AnttiEBKEspoo
33.Räisänen PekkaEBKEspoo

Kaisan yleisen sarjan RG7 (Oulun Terwa-Cup), Oulu 06.-07.01.2024

2. divisioonan osakilpailu RG4-1 (8-pallo), Hyvinkää 06.01.2024

17.Peltonen TommiEBKEspoo

Haastajasarjan osakilpailu RG5-1 (9-pallo), Tuusula 06.01.2024

17.Ronkainen TuomasEBKEspoo